Чистка нальоту та зубного каменю

Посмішка дівчини після чищення нальоту та зубного каменю. Суми

Одна з найважливіших процедур у стоматолога

У наш час вже не секрет, що для підтримання здоров'я ротової порожнини потрібно чистити зуби двічі на день . Але, на жаль, навіть при правильному чищенні зубів, щоденна гігієна не завжди зможе захистити від темного нальоту або утворення зубного каменю. Особливо, якщо врахувати шкідливі звички:

 • незбалансований раціон харчування, куріння

 • вживання міцного чаю або кави, червоного вина

 • вживання великої кількості спецій - куркума, каррі, соєвий соус

 • застосування лікарських засобів (наприклад, залізо).

Ці прояви не завжди помітні з першого погляду. Насамперед зубний наліт чи камінь утворюються у важкодоступних для чищення місцях. Але саме там розвивається сховище для мікробів, що згодом призводить до множинних захворювань емалі або пародонту:

 • карієс,

 • гінгівіт,

 • генералізований пародонтит.

Тому лікарі у клініці "Майстерня посмішок" проведуть не лише регулярну професійну гігієну, яка забезпечить чистоту ротової порожнини та білизну зубів, а також при необхідності, нададуть своєчасне лікування.

Технологія проведення

Чистка зубів Суми

У нашій Клініці "Майстерня посмішок" лікар враховує не лише вік пацієнта, а й особливості зубного ряду, ясен, наявність ортопедичних конструкцій (наприклад, імплантів, брекетів...) ротової порожнини. При цьому процедура проводиться максимально швидко, комфортно для пацієнта. Існують різні методики проведення професійної гігієни. Вони відрізняються за ціною та за методом проведення. Це:

 1. Професійне чищення зубів

 2. Ультразвукове чищення

 3. Комплекс професійних заходів за допомогою AirFlow.

Метод ультразвукового чищення допомагає видалити тверді над/піддесневі зубні відкладення. Ультразвук має руйнівну дію на бактерії, тому поверхня емалі стає практично стерильною. Лікарі "Майстерні посмішки" індивідуально підбирають частоту, амплітуду та глибину для кожного пацієнта, щоб зробити маніпуляцію ефективною та безболісною. Крім того, ультразвукові хвилі закріплюють пломби, попереджаючи розвиток вторинного карієсу. Система має різні насадки, які дозволяють працювати над/під яснами з імплантами.

Професійна гігієна системою AirFlow. Використовується піскоструменний апарат. Основний ефект надає суміш, що розпилюється. Її склад:

 1. стиснене повітря;

 2. вода;

 3. сода або кристалічний кальцій.

Порошок у з'єднанні з водою під тиском "прокатується" поверхнею зуба. Цей метод дозволяє не тільки очистити зуби у важкодоступних місцях, а й відполірувати їх. Порошок є гіпоалергенним та нетоксичним, не пошкоджує емаль та м'які тканини.

Чистка зубів за допомогою щіточки та паст, у яких різна абразивність. Відполірувати зуби до блиску та наповнити фтором. На добре відполірованій поверхні не накопичуються патогенні мікроорганізми.

Ну слід пам'ятати, що профілактика – найкраще лікування. У клініці «Майстерня посмішок» частоту відвідувань визначає лікар залежно від стану ротової порожнини пацієнта. Деяким пацієнтам потрібні терапевтичні та профілактичні процедури один раз на три місяці, але для більшості людей достатньо 2 рази на рік.