Профілактика захворювань ротової порожнини

Профилактика заболеваний ротовой полости

Необхідність регулярного обстеження

Відомо, що рекомендується відвідувати стоматолога не рідше одного разу на шість місяців, проте небагато людей регулярно відвідують лікаря. Часто огляд переноситься на невизначений час, в силу різних обставин, таких як постійна зайнятість чи відсутність грошей. Однак, регулярні візити до лікаря, допоможуть визначити захворювання на ранній стадії тим самим запобігши подальшому його поширенню. Для того щоб пройти огляд, звертайтесь до клініки «Майстерня посмішок».

Клініка знаходиться в м. Суми, має зручне розташування для отримання стоматологічної допомоги можна записатися та прийти на консультацію. За півроку у пацієнта можуть з'явитися ознаки зубних хвороб. Важливо пам'ятати про необхідність регулярної профілактики, оскільки, одноразове відвідування лікаря не вирішить усіх проблем.

Необхідність відвідування стоматолога

профілактичний огляд зубів Суми

Щоденне дотримання гігієни ротової порожнини, це необхідний момент, для збереження здорових зубів. Однак лікар може виявити проблеми, які людина не може визначити самостійно, такі як, наприклад, карієс у початковій стадії. Для цього необхідно обладнання та знання спеціаліста.

Огляд стоматолога включає наступні пункти:

- огляд ротової порожнини, в результаті якого проводиться оцінка стану зубів та лікування, проведеного раніше;

- підбір стоматологічних засобів для домашньої гігієни рота;

- проведення професійної гігієни ротової порожнини, цей метод обов'язковий для профілактики карієсу та інших захворювань.

Чим довше відкладати відвідування стоматолога, тим серйознішим може виявитися стан зубів, що також призведе до збільшення тривалості лікування. Своєчасне звернення до лікаря, запобігатиме подальшому розвитку захворювання.

Також потрібно дбати про здоров'я ясен, зубний наліт може провокувати їхнє запалення. Особливу увагу на профілактику захворювань ясен потрібно приділити пацієнтам, у яких спостерігаються пародонтит та гінгівіт. Якщо не стежити за станом ротової порожнини, то в результаті можна втратити здорові зуби.

Послуги клініки

Фахівці клініки піклуються про здоров'я своїх пацієнтів, уважно спостерігають за станом їхніх зубів та ясен.

За результатами профілактичного огляду з пацієнтом обговорюється необхідне лікування, якщо виявлено проблеми, і видаються рекомендації щодо догляду за ротовою порожниною. На первинному прийомі може проводитися професійне чищення зубів. Для його проведення клініка має все необхідне обладнання та спеціальні засоби.

У будь-якому віці потрібно дбати про здоров'я зубів та ясен, але чим раніше виявлено проблема, тим швидше її можна вирішити. Усунувши захворювання на ранній стадії, можна заощадити час на лікування та гроші.

Адміністратори клініки із задоволенням дадуть відповіді на всі запитання та запишуть Вас прийом у будь-який зручний час.

Записатися на консультацію можна за телефоном або замовити безкоштовний дзвінок на нашому сайті.

Профилактический осмотр у стоматолога Сумы