Реставрація зубів за допомогою вінірів

Вініри на зуби Суми

Вініри це найновіший, безболісний, високотехнологічний вид реставрації.

Білі, сяючі зуби зараз на піку популярності. Але не кожна людина змогла б похвалитися своєю ідеальною посмішкою, цьому перешкоджають несприятливі умови, неправильне харчування та погані звички. Гарну, сліпучу посмішку можна зробити сучасним способом за допомогою вінірів. Вони являють собою платівки, що заміщають емаль, і мають безліч позитивних переваг у стоматології. Вінірування вважають найбезпечнішою процедурою.

Клініка «Майстерня посмішок» знаходиться в Суми. Ми займаємося профілактикою, а також лікуванням ваших зубів. Ціна влаштує кожного, для детальної інформації потрібно записатися на прийом та отримати допомогу від фахівця. Також можна замовити безкоштовний дзвінок і співробітник клініки відповість на ваші запитання.

Коли слід ставити вініри?

Установка вінірів

Для виправлення всіх зовнішніх естетичних дефектів посмішки. Фіксацію накладок роблять на Міцний стоматологічний композитний матеріал. Що слугує тривалою експлуатацією, далі лікар прибирає залишки композитного матеріалу та перевіряє прикус.

Покази для встановлення:

- дефекти емалі або дентину;

- демінералізація емалі;

- невелика кривизна прикусу;

- косметичні дефекти фронтальної ділянки;

- зміна кольору застарілих пломб.

Всі перелічені проблеми можуть стати причиною травм, зміни віку, недотримання правил гігієни або бути вродженими. Надійним рішенням буде ортопедичне лікування, яке дозволяє отримати голлівудську посмішку мрії.

Плюси накладок

У медицині існує 3 популярні види вінірів: керамічні, фарфорові(з керамічної порцеляни) і композитні (за складом нагадують пломбу). Найбільш поширеним є перший метод. Головні причини, чому потрібно ставити саме керамічні вініри:

- встановлення за короткий термін;

- точний вибір накладок у колір зубів;

- безболісність;

- якісний продукт;

- природність;

- формування рівного ряду;

- захист тканин зуба від пошкоджень;

- тривале носіння при дотриманні правил догляду.

Ще один плюс — ціна. Установка вінірів доступна будь-кому в порівнянні з відомими аналогами — люмінірами.Результат не змусить себе довго чекати. Спосіб встановлення визначає стоматолог, враховуючи всі вимоги та побажання пацієнта.

Як встановлюють?

Краще довіриться досвідченому лікарю-ортопеду, тому що ця кропітка робота вимагає великого досвіду. Встановлення загалом триває близько тижня. За цей період фахівці клініки проводять кілька етапів:

- роблять відбитки;

- підбирають колір;

- зуботехнічний етап;

- фіксують на міцний композитний матеріал.

Під час встановлення проводиться ретельна обробка зубів клієнта. Далі стоматолог робить відбиток щелепи. Наступним кроком встановлюється тимчасова пластина, а потім ортопедична конструкція. За допомогою спеціальної лампи фіксуюча речовина твердне. На завершення роботи лікар прибирає зайві залишки композитного матеріалу.

Фахівці клініки «Майстерня посмішок» рекомендують провести реставрацію з ортопедичного лікування за гарною ціною, при цьому гарантують високу якість. У нас багато позитивних відгуків. Переконатись у цьому можна після консультації.

Посмішка дівчини з вінірами