Брекет система - для чарівної посмішки

Красива посмішка неможлива без правильного прикусу. На жаль, багато людей не мають рівні зубні ряди від природи. Іноді вирішити проблеми з прикусом під силу тільки кваліфікованому стоматологу - ортодонту.

 Брекети на зубах

Гарантований результат

На даний момент, брекети є основним і найдієвішим способом виправлення неправильного становища зубів. Брекет система — це скоби з різного матеріалу (метал, кераміка, сапфір), в них вставляється ортодонтична дуга, яка, поступово випрямляючись, виправляє прикус. Вона гарантовано допоможе вам отримати рівні зуби та сліпучу посмішку.

Залежно від місця розташування, виділяють :

  • Зовнішні (вестибулярні) кріпляться до зовнішньої сторони зубів.
  • Внутрішні (лінгвальні) кріпляться до внутрішньої поверхні зубів. Менш помітні, але мають один недолік у вигляді тимчасового порушення дикції.
 Встановлення брекетів Суми
Процес виправлення відбувається поступово і може бути досить довгим. Час носіння ортодонтичної дуги залежить від вихідного стану зубів, особливостей організму пацієнта та інших нюансів.

Сучасна стоматологія дозволяє значно скоротити час і спростити процедуру установки брекетів. Тепер вам не потрібно годинами сидіти в кріслі, тому що основну роботу ортодонт здійснює після вашого візиту. Лікар розміщує самі дужки на спеціальній капі, на прийомі капа міститься у ротову порожнину пацієнта, і лікар встановлює дуги.

Наша клініка - це індивідуальний підхід та увага до кожного пацієнта. Перед лікуванням стоматолог - ортодонт проводить всі необхідні огляди та дослідження, ставить точний діагноз. За встановленим діагнозом і вашими побажаннями, підбирається брекет – система. Під час лікування наші пацієнти спостерігаються у фахівців, які коригують процес вирівнювання. Лікарі клініки « Майстерня посмішок » завжди дадуть відповідь по кожному питанню, яке вас цікавить.

Встановіть брекет систему в клініці « Майстерня посмішок » за приємною ціною

Ми працюємо з різними типами ортодонтичних систем : Clarity, Damon, Victory, Inspire Ice, Insignia і т.д. д. Займаємося виправленням прикусу як у дітей, так і у дорослих навіть у важких випадках.

Поставити брекети за помірною вартістю у Сумах ви можете у нашій клініці. Виберіть зручний час та записуйтесь на прийом. У нас ви отримаєте відмінну якість послуг з приємною вартістю.

Популярні питання про брекет - систему

У клініці « Майстерня посмішок » ставляться з увагою до кожного пацієнта, вне залежності від того, прийшов він на консультацію або шукає відповідь на своє запитання на нашому сайті. Інформація в мережі за деякими моментами, що стосуються брекетів, неточна або відсутня. Щоб вам допомогти, ви можете замовити безкоштовний дзвінок на нашому сайті, а наші лікарі - ортодонти дадуть відповідь на них.

 Чоловік з брекетами