Навчіть дитину стежити за зубками

Дитяча стоматологія в Сумах

Навіть дорослий йде на прийом до стоматолога з небажанням та легким страхом, та привести маленьких дітей до стоматолога часом завдання непосильне. Але наші фахівці надають для наших маленьких пацієнтів найкращі умови на огляді, а також у лікуванні. Фахівці радять записуватися на прийом відразу ж після прорізування молочних зубів для контролю їх правильного розвитку.

Завдяки регулярним профілактичним оглядам Ви зможете вберегти малюка від неприємних захворювань ротової порожнини, що забезпечує зубам належний догляд.

Стоматолог має бути і педагогом

Уміння спілкуватися, знаходити спільну мову з дітьми – це одна з ознак гарного дитячого стоматолога. Саме від нього залежить, чи буде пацієнт сильно вередувати перед походом на огляд, або з радістю піде до «доброго лікаря». Наша клініка гарантує Вашій дитині:

  • Яскравий кабінет
  • Перегляд мультфільмів під час прийому
  • Уважне ставлення
  • Індивідуальний підхід;
  • Багато цікавих іграшок.
Стоматолог для дитини Суми

Наші фахівці навчать, як слідкувати за гігієною ротової порожнини та забезпечити профілактику захворювань. Для цього ми маємо фундаментальні знання, багатий досвід роботи, сучасні методики лікування та профілактики.

Візити до стоматолога допоможуть навчити малюка стежити за чистотою зубів, зроблять із дитячого стоматолога справжнього друга.

Ми гарантуємо безпечне знеболювання у разі необхідності лікування. Дитина збереже веселий настрій після відвідин кабінету лікаря.

Які послуги ми надаємо?

Записатися на прийом Ви можете в будь-який зручний для Вас час. У нас Ви можете отримати послуги наступних фахівців:

  • Терапевт. Лікування молочних та корінних зубів, проведення профілактики захворювань;
  • Хірург. Видалення зубів та запальних процесів у ротовій порожнині;
  • Ортодонт. Професіонал підбере для Вас план вирівнювання зубів, призначить необхідні заходи у вигляді брекетів чи сучасних апаратів (пластинок).

Якщо Ви хочете бути впевненими, що Ваші дітки отримають найкраще лікування, виростуть із красивими та рівними зубами – Ласкаво просимо до нас. У нас на Вашого малюка чекають тільки безпечні препарати, найкраще обладнання, обов'язкове обстеження організму на визначення будь-яких протипоказань.

Коли записуватись до лікаря?

Дитина чистить зуби

Вперше дантиста відвідують у напрямку Вашого педіатра для огляду. Молочні зубки дитини покриті дуже тонким шаром емалі, тому їх профілактика проти розвитку карієсу надзвичайно важлива.

Ми не лише працюємо над здоров'ям дітей, а й формуємо стійку звичку відвідувати дитячого стоматолога.

Якщо Вам потрібно виправити прикус, лікувати молочні зубки чи просто провести профілактичний огляд, телефонуйте та приходьте до нас!

Для того, щоб дізнатися ціни та можливість запису на певний час, телефонуйте за нашими контактними телефонами або заповнюйте форму на сайті. Ми будемо раді подарувати Вашій дитині красиву та здорову посмішку!