Лікування зубів

Лікування зубів та профілактика їх захворювань – це основа здоров'я ротової порожнини. Клініка "Майстерня посмішок" маючи новітню матеріальну базу використовує сучасні технології – це забезпечує високі результати, при цьому вартість не виходить за рамки середньої категорії.

лікування зубів суми здорові зуби посмішка

Особливості лікування зубів

Більшість захворювань зубів наших пацієнтів схожі між собою. Люди, що поділяють один регіон, як правило, скаржаться на однакові проблеми зі здоров'ям порожнини рота, що пов'язано з поганою екологією, неякісною водою, одноманітним раціоном харчування, елементарним недотриманням основ гігієни ротової порожнини. Наша клініка проводить усі види лікування зубів.

Найпоширеніші стоматологічні захворювання

  • Карієс
  • Пульпіт
  • Періодонтит

Захворюванням у стоматології, що найчастіше зустрічається, є карієс, що може з'явитися як наслідок поганого впливу бактерій, що є хвороботворними та руйнують емаль зуба. Для реставрації необхідно видалити уражену частину емалі, що піддалася пошкодженню бактерій. для подальшого пломбування. Способи лікування карієсу залежать від глибини ураження каріозним процесом. Розрізняють три стадії карієсу залежно від глибини ураження:

  • карієс емалі;
  • карієс дентину;
  • гіперемія пульпи.
лікування зубів у Сумах

Пульпіт це запалення кровоносних судин, що виникає як результат того, що в середину зуби проникли мікроби. Щоб вилікувати дане захворювання, видаляють пульпу (пульпа – ndash; внутрішня складова зуба) та пломбують канали. Зазначимо, що спеціалісти клініки "Майстерня посмішок" завжди перевіряють якість пломбування каналів за допомогою знімка. Крім того, ми застосовуємо тільки найсучасніші гіпоалергенні матеріали та анестетики, тому гарантуємо абсолютну безпеку при хірургічному втручанні.

Періодонтит – запальний процес, що локалізується на верхівці зубів. Основні принципи допомоги при верхівковому періодонтиті – ретельна механічна обробка кореневих каналів, медикаментозне лікування вогнища запалення, до припинення виділень, та наступне пломбування каналів. Іноді при періодонтиті необхідно застосування хірургічного втручання, а також розкрити канали для подальшого позбавлення від гнійного запального процесу.

Час проведення стоматологічних процедур прямо залежить від типу хвороби, а також стадії захворювання. Детально про це розповість лікар, що вестиме Вас, відразу після первинного огляду та проходження додаткових досліджень.

У нашій клініці ми проводимо відновлення зубів у всіх напрямках. Ви отримаєте кваліфіковану допомогу з питань не лише лікування, а й профілактики зубних захворювань. Після звернення до нас, самі переконайтеся, що ефективна та якісна стоматологічна допомога доступна кожному.

Звертайтеся до "Майстерні посмішок" з будь-яких питань, ми з радістю проконсультуємо Вас на цікаві теми.