Протезування зубів

Женщина улыбается. Зубы протезы

На даний момент така процедура повністю безболісна та безпечна для будь-кого, хто хоче її пройти. У стоматології застосовують велику кількість спеціальних матеріалів з кольором, текстурою, що не відрізняються від звичайної емалі. Після проведення ортопедичного лікування кожен з нас може отримати чудову посмішку.

Протезування зубів необхідно використовувати у ряді випадків, до яких можна віднести одиночний чи множинний дефекти зубних рядів, а також за неможливості реставрації терапевтичним способом.

Крім цього якщо зуб сильно пошкоджений, починаються неприємні наслідки для поряд розміщених зубів. Через те, що на решті зубного ряду лягає додаткове навантаження, вони сильніше зношуються, починається розхитування і виникає загроза втрати поряд розташованих зубів. Там, де зуб відсутній, виникає спад кістки. Максимальна швидкість спаду відбувається в перші півроку-рік після видалення.

У результаті можна не тільки втратити функцію жування, у нього можуть розвиватися різні запальні процеси у ротовій порожнині, аж до ураження зубних нервів. Щоб не допустити втрати жувальної та естетичної функції, зверніться за допомогою до стоматолога ортопеду. Можете замовити безкоштовний дзвінок і записатися на прийом, де вам нададуть всю необхідну допомогу.

Ми пропонуємо доступне для переважної більшості пацієнтів ортопедичне лікування з застосуванням найкращих матеріалів. У нас встановлено новітню техніку, яка дає можливість здійснити будь-який вид ортопедичної допомоги, а також відновлення жувальної функції в короткий строк. Усі процедури повністю безболісні.

Наші послуги доступні для кожного. Стоматологи вивчать ваш прикус, зроблять усі процедури, щоб штучні коронки не відрізнялися від своїх зубів. У клініці "Майстерня посмішок" ви можете розраховувати на найкраще ортопедичне лікування у місті Суми.

Ми дбаємо про ваше здоров'я, використовуємо новітні методики. Вартість послуг ви можете дізнатися на консультації після огляду лікаря. Остаточна ціна залежатиме від того, який вигляд протезування вам потрібен після прийому у стоматолога ортопеда нашої клініки.

Протезування зубів у клініці "Майстерня посмішок" – доступно кожному. І ніякого болю!