Реставрація зубів

реставрированные зубы

Кожен хоче мати ідеальні білі зуби. Адже саме посмішка сприяє спілкуванню. Успішна людина, що розвивається, піклується про своє здоров'я. Комусь природа подарувала білі зуби, а комусь потрібно періодично звертатися до стоматолога. Зайва чашка чаю, кава, неправильний спосіб життя та харчування призводять до розвитку стоматологічних захворювань. Але сучасні стоматології можуть врятувати навіть найзапущеніший випадок. Одним із способів відновлення зубів є реставрація. Комплекс процедур відновлення вашої посмішки.

Коли потрібна допомога стоматолога терапевта

Зробивши реставрацію, ви можете змінити:

  1. форму,
  2. колір,
  3. розташування
  4. розмір.

Лікар за допомогою фотополімерних матеріалів не просто змінює ваш естетичний вигляд посмішки, а й повертає втрачену функціональність. Так відсутність молярів може призводити до зниження роботи щелепного апарату, і як наслідок порушення діяльності травної системи. Головне завдання терапевта – відновити порушену жувальну функцію. Це лікувальний захід, що призводить до якісних змін зовнішнього вигляду.

зуби після реставрації в Сумах

Наш медичний центр готовий виконати такі роботи:

  1. усунути відколи,
  2. вилікувати карієс,
  3. процеси природного руйнування,
  4. розвиток карієсу під старою пломбою.

Але існують протипоказання до реставрації:

  1. неможливість ізоляції від вологи,
  2. наявність алергічних реакцій

Відносні протипоказання бруксизм, неправильний догляд за ротовою порожниною, порушення структури емалі – можуть стати причиною відмови, але рішення залишається за лікарем. Стоматолог повинен сам переконатися у можливості проведення процедур та повної безпеки пацієнтів.

Види реставрації

Позбутися недоліку всього за 1 візит допоможе «пряма» реставрація передніх зубів. Найчастіше цей метод передбачає використання штифтів (при масштабних втратах тканин зуба). Їх виготовляють із різних матеріалів – титан, срібло, скловолокно. На остаточну ціну процедури впливає вибір матеріалу, обсяг ураження зубних тканин. При виборі шрифту, краще відразу вибрати найкращий варіант, щоб він прослужив довше. Лікар терапевт спочатку готує канал. Форма зуба його розмір формується за допомогою композитних матеріалів.

Також лікар може використовувати непрямий спосіб реставрації. Більшість маніпуляцій проводиться поза ротовою порожниною. Виготовляються індивідуальні ортопедичні конструкції. Найкращим варіантом будуть вініри. Це невеликі накладки, які повністю відновлюють або створюють білу посмішку.

Якщо у вас залишилися питання, то ви можете звернутися до клініки "Майстерня посмішок", записатися на прийом до лікаря-терапевта. Наш фахівець швидко вирішить вашу проблему за приємними цінами позбавивши вас від дефекту. Абсолютно без болю.

Пройти консультацію ви можете зателефонувавши або замовивши безкоштовний дзвінок на сайті.

реставрація зубів Суми