Видалення зуба

Удаление зуба Сумы

Що особливого у видаленні зубів?

Видалення зубів у сучасній стоматології – це досить радикальна стоматологічна процедура, до якої лікарі звертаються при ситуаціях, коли інші методи безсилі. Пріоритетна мета стоматології – зберегти зуби будь-якими шляхами, але не в шкоду здоров'ю людини.

Є ситуації, у яких призначається позапланове видалення зубів. Абсолютним свідченням до даної операції є гнійний запальний процес, що не піддається консервативній терапії, процес у періапікальних тканинах. При якому є небезпека розвитку гострого остеомієліту щелепи, абсцесу чи флегмони

Також поєднання аутоімунних хвороб та хронічного періодонтиту, зобов'язує застосовувати хірургічне втручання. З усуненням осередку інфекції не можна тягнути, адже ціною цього стане ваше здоров'я. Наслідки будуть страшнішими за ті, що можна уявити. Без своєчасного лікування ви ризикуєте піддати організм сильній інтоксикації, що може призвести до різноманітних ускладнень інфекційної природи.

Відносні показання до видалення зуба

  • Треті моляри проблематично прорізуються;
  • Ви страждаєте від одонтогенного гаймориту;
  • Ви були схильні до серйозного перелому щелепи;
  • Ви маєте запущений пародонтит.
  • Періодонтит у гострій формі. Якщо немає умов для усунення рідини, що утворюється як наслідок запалення.
  • У разі глобального руйнування коронки зуба. Буває, що вартість робіт з реставрації просто лякає людину при тому, що сенсу в збереженні найменшої частки органу немає.

У разі важких, запущених стадій періодонтиту стоматолог буває теж схиляється до видалення, і рекомендує усунути причину одонтогенної інфекції, але якщо існує альтернативний спосіб вирішення проблеми, то остаточний вибір залишається за пацієнтом.

Клініка “Майстерня посмішок” не залишається на тому самому місці – ми намагаємося щосили йти в ногу з часом. Тому пропонуємо хворому наростити коронкову частину (якщо це можливо). Нинішні стоматологічні можливості та методики допомагають нам у терапевтичній реставрації та поверненні йому естетичної та жувальної функції.

Прибрати причинний зуб можна за прийнятною ціною в клініці “Майстерня посмішок”, Процедура зазвичай не вимагає великої кількості часу. Лікар проводить знеболювання, а також інші попередні маніпуляції, що залежать від поставленого діагнозу. Операція з видалення виділяється швидкістю та безболісністю проведення та незворотністю процесу з з іншого боку.

Стоматолог-ортопед виступає як ініціатор збереження зубів потрібних для процесу протезування. Якщо фахівець дає рекомендації про збереження зуба, то необхідно до нього прислухатись. Реставрувати зуб – гарна альтернатива. Детально можна дізнатися на консультації в клініці “Майстерня посмішок”.

Після процедури видалення зуба, хірург розповість Вам рекомендації, які слідують дотримуватися, щоб не спровокувати альвеоліт (запалення лунки зуба) та прискорити загоєння рани.

Серед загальних рекомендацій Хірурги клініки “Майстерня посмішок” виділяють:

  • після операції видалення протягом 2-3 годин не їсти та не пити гарячі напої
  • протягом доби не варто курити, вживати алкоголь, активно чистити та полоскати порожнину рота
  • після закінчення дії наркозу з'явиться біль, який можна зняти знеболюючими препаратами
  • у перші дні після видалення зуба віддавайте перевагу м'якій та холодній їжі.

Через кілька днів після операції видалення, Ваш загальний стан покращиться, а дискомфорт зникне. Якщо відчуєте нездужання, посилення болю чи кровотечу у місці видаленого зуба – негайно звертайтеся до фахівця за допомогою.

Всі наші стоматологи ставляться відповідально до видалення зуба, всі вони мають величезний досвід. Строго дотримуються санітарно-гігієнічних правил у нашій стоматологічній клініці “Майстерня посмішок”. Приходьте до нас на консультацію, де фахівець індивідуально розгляне Ваш випадок.